Bülent Inal, Begüm Birgören Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bülent&Begüm

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Röportaj...

3 posters
YazarMesaj
Cansu

Röportaj... Empty
MesajKonu: Röportaj...   Röportaj... EmptyPtsi Haz. 30, 2008 12:51 pm

Begüm Birgören 1983 yılında dünyaya gelmiş tam bir “doğuştan” sanatçılardan. Oyunculuk kariyerine henüz 13 yaşındayken alaylı olarak başlayan Begüm Birgören Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunu.

Profesyonel sanat yaşamına da okul sıralarındayken adım atan Begüm Birgören’in ünlü olma hikayesi hayli ilginç. Begüm Birgören Sabah gazetesine verdiği röportajda bakın o günleri nasıl anlatıyor :

kul için Med Yapım’da staj yapıyordum. “Tatlı Hayat” dizisinin kamera arkasında çalışıyordum. Diğer arkadaşlarım da üst katta staj yapıyordu. Onları ziyaret ederken, yönetmen Oğuzhan Tercan’la tanıştım. “Seni de alalım buraya hani güzel olursun” derken “E hadi olsun ” dedim. “Arapsaçı’nda küçük bir rolde oynadım. Ondan bir sene sonra ‘Pilli Bebek’ dizisinde Mehmet Günsür’le esas kadını oynadım.
Brooke Davis

Brooke Davis

Röportaj... Empty
MesajKonu: Geri: Röportaj...   Röportaj... EmptySalı Tem. 01, 2008 3:46 am

paylaşım için sağol:)SmileSmileSmileSmileSmile
http://sizofrenklup.forumh.biz/index.htm
d_a_m_l_a

Röportaj... Empty
MesajKonu: Geri: Röportaj...   Röportaj... EmptySalı Tem. 01, 2008 10:35 am

paylasim icin cok sagol cnmm yaaaaa saten hepsini hep sen getiriyorsun bize Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
http://www.bennuildirimlar.forumt.biz

Röportaj...
1 sayfadaki 1 sayfası